קניות לתינוק

 

קניות לתינוק , חבילות לידה , חדר לתינוק , צעצועים לתינוקות , חנות מוצרי תינוקות , מוצרים לתינוק , ציוד לתינוקות

צעצועים לתינוק , ציוד לתינוקות

 

 

 

קישורים

מוצרים חבילות לידה לתינוקות ליולדות

חבילות לידה

חדר לתינוק

מתנות לתינוק

צעצועים לתינוקות

חנות מוצרי תינוקות

 

מזל טוב!

נולד תינוק חדש והמשפחה התרחבה.
הבית מתחיל להתמלא בדברים חדשים שלא היו בו קודם. ציוד לתינוקות – בעצם, מגוון שלם של מוצרי תינוקות – מתחיל למלא את חדר הילדים.

 

בחר את חבילות לידה , חדר לתינוק , צעצועים לתינוקות , חנות מוצרי תינוקות , מוצרים לתינוק , ציוד לתינוקות במטרה לעזור להורים להסתדר עם רכישת ציוד לתינוק חדש שנולד.  

 

צעצועים לתינוק כוללים צעצועים בתחומים שונים, כמו צעצועים העובדים עלהתפתחות מוטורית של התינוק, מוטוריקה גסה, מוטוריקה עדינה
צעצועים המתמקדים בהתפתחות וגירוי פיזי, פעולה ותגובה וכו'
צעצועים מעודדי זחילה,
צעצועים מעודדי הליכה, צעצועים להרכבה ועוד.


כחלק מהתפתחותו התקינה של תינוק מנסים ליצור לו גירויים אשר באמצעותם התינוק יפעיל את הדמיון, החשיבה, יפתח תפיסה מרחבית וכיוצא באלו.
צעצועים לתינוקות משלבים אלמנטים שונים: צורות, ממד, צבע, צליל, רעש, תנועה ואלמנטים נוספים
יש להתאים את הצעצוע הנכון לתינוק שלנו.
מגיל 4-5 חודשים ומעלה אפשר לחשוף אותו גם לטלויזיה במינון נמוך.

עוד מיידע

 

מוצרים לתינוק צריכים להיות מעבר לשימושיות גם בטוחים לשימוש, בעלי תו תקן וכאלה שעברו את כל התקנים המחמירים ביותר כי התינוק הוא הדבר היקר לנו ביותר.

 עם ההתפתחות והגיל, התינוק לומד דברים חדשים . צעצועים הם אמצעי גירוי חשובים שעוזרים להתפתחותו.
ראשית הדבר הנכון לעשות הוא לגרות את מוחו המתפתח של התינוק בצורה נכונה ומגוונת, במיוחד חשובים בגיל זה הם הדיבור, קשר העין, מגע עור אל עור, וזאת אף יותר מכל צעצוע.

להשתדל לפתח את הריכוז באמצעות גירוי אחד בכל נקודת זמן.

בהמשך, עם התפתחות ניתן לו את הקשקשנים/רעשנים ואז הרעש יגרה את התינוק לחקור אותם במגע ידיו.
מוזיקה וקלטות שמע מומלצות מגיל הלידה.

תחילת זחילה: ניתן לשים את אותם הצעצועים ששימשו את התינוק עד כה במרחק מה ממנו, על מנת לעודד אותו לנוע לכיוונם. צעצועים נוספים מומלצים: שמיכות פעילות, בריכת פעילות לגלים, צעצועים המצריכים לחיצה על כפתור על מנת לקבל תגובה וכד'.

בהמשך התפתחותו של התינוק אנו רוכשים צעצועים נוספים, צעצוע יקר הינו זול מפני שהוא מחזיק מעמד שנים רבות וכן מקנה לילד את הגירויים הנדרשים.
ישנם צעצועים מיוחדים מ- עץ או מפלסטיק ברמה גבוהה – הצעצועים האלה יקרים מאד אך כדאי לקנות מדי פעם צעצוע איכותי.
מומלץ מאד לקנות צעצועים המקרבים את הילד אל הטבע ואל המדע כמו: מיכל עם זכוכית מגדלת, מיקרוסקופ, פריסקופ, טלסקופ, ג'ירוסקופ וועוד.
צעצועי עץ מספקים לילד עונג, רוך, חום טבעי ומגע "אנושי". העץ מרכך את הפגיעה של זוויות חדות מדי, אינו פוצע ואינו מתקלקל. הוא מתבלה לאיטו ועשוי לגדול עם הילד (צעצוע "נצחי"). זאת בניגוד לצעצועים המודרניים העשויים חומרים פלסטיים שמשדרים קור וניכור ולרוב נעלמים בגלל שבר של קפיץ או משהו דומה. צעצועי העץ היו נפוצים בעבר.
כדאי לחשוף את התינוק בפני גירויים פשוטים: תמונות וצעצועים תלויים אליהם יסתכל בזמן ההחתלה, או בזמן הנסיעה וכד'. עם הזמן ילמד להושיט ידיים ולגעת בהם.