קניות לתינוק

 

קניות לתינוק , חבילות לידה , חדר לתינוק , צעצועים לתינוקות , חנות מוצרי תינוקות , מוצרים לתינוק , ציוד לתינוקות

חדר לתינוק חדרי תינוקות

 

 

קישורים

מוצרים חבילות לידה לתינוקות ליולדות

חבילות לידה

חדר לתינוק

מתנות לתינוק

צעצועים לתינוקות

חנות מוצרי תינוקות

 

מזל טוב!

נולד תינוק חדש והמשפחה התרחבה.
הבית מתחיל להתמלא בדברים חדשים שלא היו בו קודם. ציוד לתינוקות – בעצם, מגוון שלם של מוצרי תינוקות – מתחיל למלא את חדר הילדים.

 

בחר את חבילות לידה , חדר לתינוק , צעצועים לתינוקות , חנות מוצרי תינוקות , מוצרים לתינוק , ציוד לתינוקות במטרה לעזור להורים להסתדר עם רכישת ציוד לתינוק חדש שנולד.  

חדר תינוקות חדרי תינוקות

כדי לקבל חדר תינוק שהוא גם יפה ומזמין, גם נוח, וגם מתאים בדיוק, צריך להתחשב בשתי הנחיות עיקריות: מבנה החדר וטעמם של ההורים. כמו כן יש להתייחס לאילוצים ספציפיים כמו לריהוט ההכרחי בחדר, וכד`. מסתבר, שדווקא מערך צפוף של אילוצים מניב הרבה פתרונות יצירתיים.

 

מוצרים לתינוק צריכים להיות מעבר לשימושיות גם בטוחים לשימוש, בעלי תו תקן וכאלה שעברו את כל התקנים המחמירים ביותר כי התינוק הוא הדבר היקר לנו ביותר.

 המיטה היא הפריט הראשון שכדאי לקנות, לפני שבוחרים את שאר הרהיטים, ולפי המיטה לפתח את הרעיונות לעיצוב החדר. יש להקפיד על רכישת מיטת תינוק עם תו תקן.
כאשר אנו ניגשים לעצב את החדר הנתון, הגורם הראשון כאמור שאליו יש להתייחס הוא גודל החדר ומבנהו: בחדר קטן רצוי לרוב לצמצם את מספר פריטי הריהוט, לבחור בגוון שולט בהיר, ולשחק עם גוונים בני אותה משפחה.

 

כדאי לבחור בשידת החתלה לתינוק שהמגרה העליונה בה מחולקת לשניים. זאת, כדי שניתן יהיה לפתוח רק מגרה אחת ביד אחת, ולהחזיק את התינוק ביד השנייה בנוחות.

בניגוד לעבר, הורים של היום משקיעים זמן וכסף בתכנון חדרי תינוקות ובעיצוב של חדרי תינוקות לשוות לו יופי, פאר ושיק. הורים רבים שוכחים שאותם חדרי תינוקות מושקעים ויוקרתיים הם חדרים זמניים בלבד. רהיטים רבים לא ישארו בחדרי תינוקות למשך זמן רב, שידות החתלה שלא נהיה זקוקים להם כאשר התינוק הופך לפעוט, או מיטות התינוק המפוארות שיהפכו להיות מיותמות לאחר שהתינוקות שלנו יהפכו להיות עצמאיים ואז נצטרך לקנות מיטות נוער והחדר תינוקות ישמש את אחיו או שיעבור לבן משפחה אחר.