קניות לתינוק

 

קניות לתינוק , חבילות לידה , חדר לתינוק , צעצועים לתינוקות , חנות מוצרי תינוקות , מוצרים לתינוק , ציוד לתינוקות

חבילת לידה ליולדת לתינוק

 

 

קישורים

מוצרים חבילות לידה לתינוקות ליולדות

חבילות לידה

חדר לתינוק

מתנות לתינוק

צעצועים לתינוקות

חנות מוצרי תינוקות

 

מזל טוב!

נולד תינוק חדש והמשפחה התרחבה.
הבית מתחיל להתמלא בדברים חדשים שלא היו בו קודם. ציוד לתינוקות – בעצם, מגוון שלם של מוצרי תינוקות – מתחיל למלא את חדר הילדים.

 

בחר את חבילות לידה , חדר לתינוק , צעצועים לתינוקות , חנות מוצרי תינוקות , מוצרים לתינוק , ציוד לתינוקות במטרה לעזור להורים להסתדר עם רכישת ציוד לתינוק חדש שנולד.  

חבילת לידה ליולדת לתינוק

חבילות לידה לעתים כוללות המון שטויות שאחרי זה שתם זרוק בארון - תחשבי גם מה בערך התכנון לילד הבא - זה ימנע ממך לקנות מוצרי תינוקות מיותרים. מציעה לך לחפש באתר זה רשימת דברים הנחוצים לתינוק ראשון - מריהוט ועד קישוטי חדר. תכיני רשימה ותקראי למה כל דבר משמש, תתייעצי עם חברות או קרובות משפחה עם תינוקות - מה היה שימושי להן ומה היה מיותר .

 

מוצרים לתינוק צריכים להיות מעבר לשימושיות גם בטוחים לשימוש, בעלי תו תקן וכאלה שעברו את כל התקנים המחמירים ביותר כי התינוק הוא הדבר היקר לנו ביותר.

 רשימת דברים הנחוצים לתינוק ראשון - מריהוט ועד קישוטי חדר. תכיני רשימה ותקראי למה כל דבר משמש, תתייעצי עם חברות או קרובות משפחה עם תינוקות - מה היה שימושי להן ומה היה מיותר .
בדרך כלל יוצא התינוק מבית החולים עם הציוד הראשוני שכולל חליפת לילה +כובע לנולד +בגד גוף מעטפת שרוול ארוך

 

רבים וטובים מרכיבים את חבילת הלידה עוד בתחילת ההריון, אז עוברת היולדת קורסים והכנות, מכוני ספא קרמים שונים והרצאות.

בהמשך, מיד לאחר הלידה מגיעים בחבילת הלידה לכל המרכיבים הנוגעים מו ריהוט לחדר הילדים, עגלה , מזון תינוקות , בקבוקים מוצצים , קרמים ועוד ובהמשך תכלול החבילה הפתעות ליולדת כמו מכוני ספא ומכוני כושר שיעזרו לה לחזור למימדים שהיתה לפני ההריון .

 
 

כמובן שניתן להרכיב כל חבילה שמתאימה ליולדת ולרך הנולד.

כמו כן ניתן לתת להורים המאושרים תלוש זיכוי על חשבון החבילה ומחיר החבילה הכוללת יהיה תמיד זול יתר ממחיר מרכיביה.